God tillgänglighet är A och O

Nedan finns våra kontakt- och adressuppgifter;

Felanmälan telefonväxlar

Johnny Ericsson

Försäljning/Marknad Ansvarig
0470-701907
0733-157451
johnny.ericsson@menytelecom.se

Sara Berggren

Försäljning /Admin
0470-701908
sara.berggren@menytelecom.se

Fredrik Folkesson

Försäljning
0383-763092
fredrik.folkesson@menytelecom.se

John Kristensen

Försäljning
0474-54524
john.kristensen@menytelecom.se

James Duangpradap

Försäljning
0383-763093
james@menytelecom.se

 

Tomas Isaksson

Teknik/Service Ansvarig
0470-701916
0708-202697
tomas.isaksson@menytelecom.se

Toni Olsson

Tekniker Telefoni
0474-54516
toni.olsson@menytelecom.se

Stefan Holmgren

Tekniker Fordon
0470-701906
stefan.holmgren@menytelecom.se

Fredrik Ericsson

Tekniker Fordon
0470-701917
fredrik.ericsson@menytelecom.se

Vetlanda

Meny Telecom
Järnvägsgatan 1A, 574 38 Vetlanda
Tel: 0383-76 30 90
vetlanda@menytelecom.se

Växjö

Meny Telecom
Arabygatan 70, 352 46 Växjö
Tel: 0470-40 000
vaxjo@menytelecom.se

Åseda

Meny Telecom
Terminalgatan 4, 364 31 Åseda
Tel: 0474-545 00
aseda@menytelecom.se

 

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår