God tillgänglighet är A och O

Nedan finns våra kontakt- och adressuppgifter;

Sara Berggren
Administrativ chef
0470-701908
0733-157477
sara.berggren@menytelecom.se
Björn Lindberg
Försäljning med inriktning på växlar
0474-54511
0733-157450
bjorn.lindberg@menytelecom.se
Fredrik Folkesson
Försäljning med inriktning på mobiltelefoner, abonnemang, mobila växlar, mobilförstärkning och miljöradio.
0383-763092
0733-157466
fredrik.folkesson@menytelecom.se
Felizia Andersson
Försäljning med inriktning på mobiler, backoffice.
0383-763093
felizia.andersson@menytelecom.se
Johnny Ericsson
Försäljning/Marknad
0470-701907
0733-157451
johnny.ericsson@menytelecom.se
John Kristensen
Försäljning med inriktning på IT
0474-54524
0733-157455
 john.kristensen@menytelecom.se
Tomas Isaksson
Fordonstekniker  
0470-701916  
0708-202697  
tomas.isaksson@menytelecom.se  
Slavko Dardic
Fordonstekniker 
0733-157456
slavko.dardic@menytelecom.se
Toni Olsson
Växeltekniker
0470-701928
toni.olsson@menytelecom.se
Joachim Karlsson
Fordonstekniker
0470-701917
joachim.karlsson@menytelecom.se
Stefan Holmgren
Fordonstekniker
0470-701906
stefan.holmgren@menytelecom.se
Åseda
Meny Telecom
Box 14, 364 21 Åseda
Terminalgatan 4, 364 31 Åseda
Tel: 0474-545 00  
aseda@menytelecom.se
Vetlanda
Meny Telecom
Järnvägsgatan 1A, 574 38 Vetlanda
Tel: 0383-76 30 90   
vetlanda@menytelecom.se
Växjö
Meny Telecom
Smedjegatan 30, 352 46 Växjö
Tel: 0470-40 000   Fax: 0470-70 19 19
vaxjo@menytelecom.se

Klicka här för att felanmäla telefonväxlar.

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår